ul. Spółdzielcza 2H, 64-100 Leszno
Pracujemy w godzinach: pon.-pt. 8:00-16:00
Social media:

O nas

TOM GROUP PVC & ALU SOLUTION 

Misją TOM GROUP PVC & ALU SOLUTION jest produkcja i dystrybucja stolarki otworowej na najwyższym poziomie. Stale poszukujemy nowych rozwiązań w celu zaspokojenia potrzeb klientów oraz sprostaniu wymagań dynamicznie rozwijającego się sektora budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz usługowego.

TOM GROUP PVC & ALU SOLUTION z siedzibą w Lipnie (k. Leszna) to ponad 10 lat doświadczenia w produkcji oraz dystrybucji stolarki otworowej PVC i aluminium.  

Główną ideą było stworzenie przedsiębiorstwa, które stale poszukuje rozwiązań w celu zaspokojenia potrzeb klientów, jest otwarte na kreatywność projektantów i dynamicznie rozwijający się sektor budownictwa. Dzięki tym działaniom TOM GROUP PVC & ALU SOLUTION należy do wiodących producentów stolarki otworowej w centralnej Polsce i za granicą.

Kadrę TOM GROUP PVC & ALU SOLUTION tworzą wysoko wykwalifikowaniu i doświadczeni fachowcy, stale podnoszący swoje umiejętności. Do wykonywanej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dlatego jesteśmy firmą, którą osiąga sukcesy na tak konkurencyjnym rynku, jakim jest rynek stolarki otworowej. 

Naszym klientom oferujemy stolarkę opartą na profilach wiodących, światowych producentów takich jak VEKA czy ALUPROF. Współpraca z najlepszymi dostawcami jest gwarancją najwyższej jakości produktów czy usług ofertowanych przez naszą firmę. Do produkcji wykorzystujemy technologię świadczoną przez liderów w tej dziedzinie. Posiadamy nowoczesny i innowacyjny park maszynowy, który systematycznie udoskonalamy.

Dążąc do zachowania przewagi konkurencyjnej konsekwentnie zwiększamy swój potencjał oraz obszar działalności. W tym celu poszerzyliśmy naszą ofertę o kompleksową usługę montażu realizowaną przez własną, wyspecjalizowaną kadrę montażystów oraz serwisantów. Dopełnieniem tego zakresu jest wynajem maszyn i urządzeń ułatwiających montaż stolarki takich, jak manipulatory do szklenia oraz mini żurawie wyposażone w ssawkę do szkła. Fakt dysponowania własnym sprzętem budowlanym, ułatwiającym montaż wewnątrz i na zewnątrz w ograniczonych przestrzeniach i ciężko dostępnych budynkach ma znaczący wpływ na zapewnienie jakości świadczonych usług na najwyższym poziomie.

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz do nas pytanie wypełnij formularz poniżej

TOM- GROUP
ul. Spółdzielcza 2H
64-100 Leszno
NIP: 6972149230
REGON: 302695758

telefon: +48 606 370 967
email: biuro@tomgroup.pl

    Siedziba firmy

    Odwiedź nas na miejscu i zapoznaj się z naszą ofertą